Airport City

Airport City 2.12

Zbuduj i udoskonalaj swoje lotnisko

Airport City to darmowa gra strategiczna, w której od podstaw tworzymy, rozwijamy i zarządzamy lotniskiem. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele poziomów
  • Zabawna, z wieloma wyzwaniami
  • Samouczek
  • Dobrze rozwiązane elementy strategiczno-ekonomiczne

Wady

  • Wymaga cierpliwości
  • Nieprzekonywająca muzyka
  • Sterowanie wymaga przyzwyczajenia

Dobry
7

Airport City to darmowa gra strategiczna, w której od podstaw tworzymy, rozwijamy i zarządzamy lotniskiem.

Stwórz lotnicze imperium z niczego

W Airport City musimy umiejętnie wydać pieniądze na rozwój lotniska. Od początku mamy do wykonania konkretne misje – budowa pasa startowego, hangaru czy wreszcie zakup pierwszego samolotu.

W trakcie gry musimy rozwijać nasze lotnisko. Zwiększamy liczbę samolotów, budujemy restauracje, bary, sklepy i udoskonalamy infrastrukturę dzięki zarobionym pieniądzom.

Airport City to także zadbanie o zarządzanie ruchem lotniczym, paliwo lotnicze, świadczenie usług przeładunkowych, lotów specjalnych i wiele więcej zadań.

Do wyboru do koloru

Interfejs Airport City posiada szereg opcji porozmieszczanych w różnych menu. Gra wymaga trochę praktyki i cierpliwości, aby opanować i odkryć wszystkie możliwości, ale świetny poradnik w tym znacząco pomaga.

Typowo dla gatunku

Grafika w grze jest poprawna. Nie wyróżnia się zbytnio w porównaniu do innych klasycznych gier strategiczno-ekonomicznych. Niestety muzyka w tle niczym nie zachwyca.

Zostań ekspertem w zarządzaniu lotniskiem

Jak każda gra strategiczna także Airport City wymaga czasu i cierpliwości. Budowa lotniska nie jest łatwa i pochłania spore koszty, a zadbanie o zadowolenie klientów nie jest łatwym zadaniem.

Skorzystanie z samouczka jest koniecznością, aby zagłębić się mechanikę gry. Misje w Airport City są dobrze wyważone, a poziom trudności rośnie wraz z trwaniem rozgrywki. To wciągająca gra, która zadowoli fanów gatunku.

Airport City

Download

Airport City 2.12